İş Kampanyada Assist için Youtubes Kullanma İçin Tavsiyeler

. Youtube pazarlama heyecan verici ve korkutucu bir alandır. İşiniz binlerce görüntülemeye almak ve Youtubes aracılığıyla harika pozlama alabilirsiniz. Aynı zamanda tam bir fiyasko olabilir, Eğer Youtubes hale koymak para ve zaman israf. Youtube pazarlama başarılı olmak için, size başlamak için bazı katı işaretçileri gerekir ve çalışkanlık bir sürü! danışma aşağıda Youtubes aracılığıyla iş pazarlama yaratıcılık kıvılcım için tasarlanmıştır.

youtube video

Kaliteli Youtube düzenleme yazılımı bulun ve nasıl kullanılacağını öğrenmek. Eğer kullandığını görmek gerekmez parçalar kesebilir ve sorunsuz bir segmente diğerine geçiş yapıp yapamayacağını Youtubes çok daha iyi olacaktır. İyi yapılandırılmış, kısa da YouTubes tutun ve ilgi kitlenizi tutmak için elinizden geleni yapın.

Insanlar sana göz alıcı ve zihin bükme olan bir başlık geliştirmelidir sizin Youtubes fark yardımcı olmak. İnsanların Youtube adını hatırlamanıza yardımcı olması için kelime ya da bir kafiye üzerine bir oyun kullanın. Ayrıca, birincil anahtar kelime kullanmak ve mümkünse en az bir ya da iki ilişkili anahtar kelimeler olmalıdır.

youtube video

Senin YouTube'un en istatistiklerini analiz edin. Eğer Youtube görüntülenmiştir kaç kez görebilirsiniz ve nerede bu görünümler geliyor. Bu bulgular niş hakkında size daha fazla bilgi vermek ve kampanyanızı iyileştirmeye yardımcı olur.

Izlemek için Youtubes dalga geçmek harika bir yoldur onları birden fazla kişiyi sahip gereğidir. Bir uzmana Röportaj ya da sadece izlemek eğlencelidir kim bir kimseyi getirmek. Youtube'a daha eğlenceli insanlar daha muhtemel izleyiciler söylenenleri için, satın alacağı vardır.

YouTube'u göz ardı etmeyin. Youtube pazarlama bunu kaz kampanyası başlamalı yerdir. Bu Youtubes barındırmak için ücretsiz bir yerdir. Ayrıca, Youtubes orada üçüncü en çok ziyaret edilen web sitesinde olacak. Bu en çok sevilen Youtube sitesini bahsetmiyorum, ikinci en çok ticareti yapılan online arama motorudur.

, kullandığınız ekipmanlar hakkında çok fazla endişelenmeyin. Sen Youtube pazarlama yapmak için profesyonel bir televizyon veya film kamera gerekmez. Basit bir kamera sürece iyi kalitede dijital YouTubes sunabilirsiniz gibi sadece iyi çalışacaktır. Bir web kamerası Youtube pazarlama için iyi bir fikir değildir.

içerik fikirler, ~ eşanlamlı arama seçeneğini unutma. Örneğin, unlu mamuller her türlü yapmaya Youtubes sayısız ile gelecek "nasıl ~ ekmek yapmak için". Bu Youtube nasıl yapılır iyi oluşturulmuş gerek geçmişte kaçırılan edilmiştir öğelerin bir listesini oluşturmak yardımcı olabilir.

Daha küçük parçalara içine uzun Youtubes kesme deneyin. Birçok Youtube pazarlamacıların izleyicilerin dikkat süresi düşünmüyoruz, bu yüzden çok uzun YouTubes olun. Çoğu insan tek bir ürün hakkında 10 dakikalık Youtube izlemeyeceğim. Her gün bir kez serbest bırakılabilir birden çok parçaya böyle uzun Youtube kırma deneyin.

Daima Youtube web sitenizin URL'sini görüntüler. En Youtube düzenleme yazılımı paketler Youtube içindeki bir metin kutusu yerleştirme seçeneği bulunmaktadır. Bu da kendi dışındaki bir sitede Youtube görerek sona bile, Youtube daha fazla bilgi edinmek nereye bilecek gördüğünü kimseye sağlamak için mükemmel bir yoldur.

youtube video

Bunu alabilir Bu makalenin önceki belirttiğimiz gibi, Youtube pazarlama açısından göz önünde birçok şey vardır. Usulüne uygun kullanıldığında Ancak, orada iş dışarı almak için en iyi araçlardan biridir. tavsiyelere kullanmak ve yeni pazarlama fikirleri ihtiyacınız olduğunda bu makaleye geri başvurmak için emin olun.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “İş Kampanyada Assist için Youtubes Kullanma İçin Tavsiyeler”

Leave a Reply

Gravatar